Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 4. a 5. epizóda

23. 02 2021 01:10 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 4. a 5. epizóda
Šťastie mojich detí: 4. a 5. epizóda Foto: Kanal D

To, že Mertov život závisí od Kadira, neveští nič dobré. To začne byť všetkým jasné minimálne vo chvíli, keď sa ukáže, ako veľmi Kadir na brata žiarli.

Hoci Macide (Emel Göksu) hneď vie, že synova (Bülent İnal) historka o tom, že Kadir (Caner Şahin) a Mert (Sercan Badur) sú bývalí spolužiaci, je výmysel, šokujúcu pravdu skutočne nepozná, aj keď jej nevesta (Ceyda Düvenci) je presvedčená o opaku – a preto sa k nej správa s ešte väčším dešpektom ako zvyčajne. Vedomie, že Mertov život závisí od Kadira, neveští nič dobré. To začne byť všetkým jasné minimálne vo chvíli, keď sa ukáže, ako veľmi Kadir na brata žiarli. Nie pre tie tisíce veci, ktoré o ňom za celé ti roky postupne zistil a naučil sa naspamäť, ale pre jednu jedinú – že Mert mal otca, ktorého on s Hasret (Sera Kutlubey) nie a ich rodina nikdy nebola kompletná!

Mertov stav sa dramaticky zhoršuje doslova z minúty na minútu a po zlyhaní aj druhej obličky ho od istej smrti delí už len dialýza a splnenie Kadirovej neuveriteľnej podmienky. Takže Kemal, Suzan a Nilgün (Ayça Bingöl) v podstate nemajú na výber...

Pohľad na palác, v ktorom žije Kemal so svojou právoplatnou rodinou, Kadirovi vyrazí dych, hoci už ho predtým neraz videl v časopise. No to je nič v porovnaní s tým, ako sa mu rozochveje vnútro, keď sa zoznámi s krásnou Yeldou (Ecem Simge Yurdatapan) dcérou otcovho šoféra a kuchárky... Suzan sa s manželovou neodpustiteľnou zradou nedokáže vyrovnať. Jej hnev sa rýchlo začne meniť na nenávisť voči všetkým, čo ohrozujú to, čo ešte včera i ona považovala za dokonalú rodinu. A obzvlášť voči Kadirovi, ktorý má tú drzosť žiadať výmenou za Mertov život to, čo žiada – aby sa s ňou Kemal rozviedol a obratom sa oženil s jeho mamou Nilgün! Každý bojuje s vlastnými démonmi iným spôsobom – kým ponížená Suzan rozmláti zrkadlo v nemocničnej kúpeľni, zdrvená Ece (Eva Dedova) pred vilou spáli na prach Mertov lezecký výstroj! Navonok možno Macide pôsobí ako láskavá a súcitná dáma v rokoch, ktorá by ani muche neublížila, no jej reakcia na správu, že má ďalšie dve vnúčatá, o ktorých nevedela, ukáže, že v skutočnosti vie byť veľmi tvrdá, ba až krutá. Jej rozrušená nevesta, žiaľ, radu, ktorú jej Macide krátko nato dá, vezme až príliš doslovne – v hneve sa rozhodne postarať o to, aby Kadir operáciu neprežil!

Sledujte v utorok, 23. februára, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na