Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 6. a 7. epizóda

24. 02 2021 00:30 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 6. a 7. epizóda
Šťastie mojich detí: 6. a 7. epizóda Foto: Kanal D

Kadirov najlepší kamarát İbo sa veľmi snaží byť oporou jeho rodine - a obzvlášť Hasret, do ktorej je už celú večnosť tajne zaľúbený.

Darebák Fadıl (Erdem Akakçe), ktorému zjavne vôbec nič nie je sväté, hrá so svojimi najbližšími poriadne špinavú hru. Kým totiž pred Hasret (Sera Kutlubey) predstiera, že už vyriešil ten nepríjemný problém s Kerimom (İlker Özer), v skutočnosti sa s jej odporným expriateľom spolčil! Kadirov najlepší kamarát İbo (Can Albayrak) sa veľmi snaží byť oporou jeho rodine - a obzvlášť Hasret, do ktorej je už celú večnosť tajne zaľúbený. Krátko pred operáciou Kemal (Bülent İnal) Kadirovi (Caner Şahin) sľúbi, že nech dopadne akokoľvek... Svoj sľub dodrží.

Operácia je už v plnom prúde, keď Suzan (Ceyda Düvenci) temer zabijú neznesiteľné výčitky svedomia kvôli hriechu, ktorým si pošpinila dušu. Bystrá Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) zistí, že Kadir nie je tým, za koho sa vydáva...

Zákerný Fadıl dá Kerimovi tip, ako si účinne vyventilovať frustráciu z toho, že od Kemala İpekçiho nedostane ani líru - a ešte mu aj poriadne zavariť. Chrapúň Kerim tak pravdu vyzradí všetkým médiám, ktoré sa pred nemocnicou zhromaždili na oficiálnej tlačovej konferencii! Životy nič netušiacich İpekçiovcov aj Kayalarovcov sa tak v jedinej sekunde zmenia na peklo... Ece (Eva Dedova), ktorá trávi každú voľnú chvíľku v nemocnici pri Mertovi (Sercan Badur), je prešťastná, keď sa jej láska konečne preberie. Macide (Emel Göksu) si možno naivne myslela, že Nilgün (Ayça Bingöl) a Hasret sa nechajú jej hrozbami a vyhrážkami zastrašiť a spolu s Kadirom navždy zmiznú z jej života, no keďže ich vôbec nepozná, čaká ju poriadne prekvapenie! Malá Çiçek nechápe, prečo rodina aj temer mesiac po transplantácii pred Mertom tají, čo za bránami nemocnice, a vlastne i v celom Tirecku, už aj tak všetci vedia. A nerozumie ani tomu, prečo predstierajú, že sa nič nezmenilo a nezmení. Na rozdiel od ostatných však nemieni pred bratom hrať trápne divadielko a skrývať slzy, ktoré sa jej od chvíle, čo spoznala boľavú pravdu, neustále derú do očí! A ani klamať, keď sa jej na rovinu opýta, čo ju trápi.

Sledujte v stredu, 24. februára, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na