Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 8. a 9. epizóda

25. 02 2021 00:25 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 8. a 9. epizóda
Šťastie mojich detí: 8. a 9. epizóda Foto: Kanal D

Keď zhnusený Kemal odmietne ustúpiť a trvá na rozvode, Suzan chladnokrvne vytiahne zbraň najtvrdšieho kalibru... Çiçek.

Aj keď je to preňho veľmi ťažké, Kemal (Bülent İnal) sa rozhodne zdrvenému Mertovi (Sercan Badur) povedať úplne všetko o svojej zakázanej láske k Nilgün (Ayça Bingöl) a manželstve so Suzan (Ceyda Düvenci), ktoré si sám nevybral. Nič netajiť, nič neprikrášľovať... Láskavej Ece (Eva Dedova) naozaj niet čo závidieť - najprv si na nej hnev nespravodlivo vybije Mertova mama a vzápätí aj on! Horšie je na tom asi už len úbohá Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu)... Dnes by však nik súdny nemenil ani s Nilgün a jej rodinou, ktorí majú po návrate do Adany zrazu viac susedských návštev ako za celý svoj predošlý život tam – a zjavne každá by si rada vďaka nim prilepšila. Keď zhnusený Kemal odmietne ustúpiť a trvá na rozvode, Suzan chladnokrvne vytiahne zbraň najtvrdšieho kalibru... Çiçek.

Keď Hasret (Sera Kutlubey) povie Kadirovi (Caner Şahin) o stretnutí s „babičkou“ (Emel Göksu), na jeho v poslednom čase až príliš často zamyslenú a vážnu tvár sa konečne vráti široký úprimný úsmev.

Yelde (Ecem Simge Yurdatapan) sa obracia žalúdok zo všetkej tej pretvárky vo vile İpekçiovcov. Nuž, ktovie, čo by si asi pomyslela, keby bola dnes ráno na druhom konci krajiny v Adane svedkom rozruchu pred bránou Kayalarovcov. Kadir temer z nôh spadne, keď mu v mobile pristane naozaj nečakaná esemeska - od Merta! Ešte prekvapujúcejší než jej odosielateľ je však jej obsah. Žiaľ, poriadne kruté prekvapenie čaká i na Nilgün, v jej dielni. Hoci o tom nemá žiadny dôkaz, nepochybuje, že za túto príučku vďačí Macide. Napokon, nebolo by to po prvý raz! Lenže... Tentoraz je v tom babička jej detí nevinne. Ece nemá dobrý pocit z toho, že sa Mert chce s Kadirom rozprávať iba medzi štyrmi očami. Cíti totiž v kostiach, že ich prvý rozhovor ako bratov neprebehne v práve najpriateľskejšej atmosfére. Kemal a Suzan sa pokúsia upokojiť akcionárov spoločným vyhlásením, že pre firmu sa nič nemení a že žiadne z medializovaných odhalení nebude mať vplyv na jej chod, no nie veľmi úspešne. Hoci sa zdá, akoby sa po darebákovi Kerimovi (İlker Özer) zem zľahla, niekto veľmi dobre vie, kde sa skrýva - jeho tajný komplic Fadıl (Erdem Akakçe)! Ukáže sa, že Mert a Kadir sa predsa len v niečom zhodnú... V pohŕdaní mužom, ktorého obaja vinia zo svojho nešťastia – svojím otcom.

Sledujte vo štvrtok, 25. februára, o 22.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na