Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 10. a 11. epizóda

26. 02 2021 00:25 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 10. a 11. epizóda
Šťastie mojich detí: 10. a 11. epizóda Foto: Kanal D

Keď Kadir s İbom vystopujú Kerima, aby sa s ním porátali, kožu - a možno aj život - mu zachráni šokujúce priznanie...

Nilgün (Ayça Bingöl) a Hasret (Sera Kutlubey) na smrť vydesí skupinka agresívnych zbabelcov, ktorí začnú pod rúškom noci vykrikovať pod ich oknami hrozby a hádzať do nich kamene. Kemal (Bülent İnal) zjavne stále nechápe, aká je jeho dávna láska zúfalá z toho, že jej osud nedáva na výber, akoby nesmela byť šťastná - či už s ním, alebo bez neho. Frustrovaný Mert (Sercan Badur) v slabej chvíli prezradí Ece (Eva Dedova), čo ho vlastne tak veľmi dráždi na Kadirovi (Caner Şahin)... Že z nich dvoch sa otcovi podobá viac on. Pre Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) je veľmi ťažké zmieriť sa s tým, že rozvod rodičov je už zjavne len otázkou času. A nijako sa jej neuľaví, ani keď ju Mert uistí, že ich otec sa nikdy neožení s Nilgün. Keď Kadir s İbom (Can Albayrak) vystopujú Kerima (İlker Özer), aby sa s ním porátali, kožu - a možno aj život - mu zachráni šokujúce priznanie...

Láska je dvojsečná zbraň, ktorá nás robí silnejšími, a zároveň i zraniteľnejšími. V rovnakú chvíľu, no v rôznych kútoch zeme, sa o tom na vlastnej koži opäť boľavo presvedčia Nilgün aj Kemal.

Kadir je taký šokovaný pravdou o tom, ako to medzi jeho rodičmi pred rokmi skutočne bolo a zistením, že sa tak veľmi mýlil, že sotva nešťastná Nilgün dohovorí, nahnevaný si zbalí pár drobností a odsťahuje sa z domu! Macide (Emel Göksu) je rada, že Suzan (Ceyda Düvenci) s Mertom a Çiçek teraz bývajú pod jej strechou, no pre nich je toto riešenie zrejme len z núdze cnosť, aby nemuseli dýchať rovnaký vzduch ako Kemal, ktorému nedokážu odpustiť jeho zradu. Dobrákovi İbovi, ktorý vyrastal v sirotinci, pohľad na trápenie Kadira a Nilgün trhá srdce, pomôcť im však nedokáže... Kemalovi sa obracia žalúdok z toho, aká je jeho mama neskutočná snobka. Rozvod so Suzan sa mu totiž nesnaží vyhovoriť preto, že by jej nejako špeciálne záležalo na neveste - pretože ju vlastne ani nemá veľmi rada -, ale preto, že podľa nej ako İpekçi nemôže žiť s hocikým a jeho partnerka ho musí náležite reprezentovať. Akoby hádam İpekçiovci boli z kráľovskej krvi, či čo... No nič, čo Macide povie, Kemalov názor nezmení. Manželstvo, v ktorom je veľmi nešťastný, chce ukončiť čo najskôr, a tak mieni splniť všetky Suzanine požiadavky a podmienky, hoci je jasné, že na väčšine jeho stále ešte zákonitá trvá len preto, aby mu ublížila – z pomsty, že ju nikdy nemiloval!

Sledujte v pondelok, 1. marca, o 22.25!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na