Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 12. a 13. epizóda

02. 03 2021 00:15 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 12. a 13. epizóda
Šťastie mojich detí: 12. a 13. epizóda Foto: Kanal D

Kemal sa veľmi snaží znovu si získať Çiçek, no jeho nešťastné dievčatko to ešte nedokáže, potrebuje čas. Veľa času.

Hasret (Sera Kutlubey) bratovi (Caner Şahin) poriadne vyčistí žalúdok za to, že je taký zaslepený vlastným hnevom, že nevidí, čo sa okolo neho deje - že rozhodne nie je sám, na koho zrazu všetko padá a kto nevidí žiadne svetlo na konci tunela! Kemal (Bülent İnal) sa veľmi snaží znovu si získať Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu), no jeho nešťastné dievčatko to ešte nedokáže, potrebuje čas. Veľa času. Mert (Sercan Badur) slepo verí svojej mame (Ceyda Düvenci), ktorú považuje za sväticu. Preto prisahá, že nedopustí, aby si jeho otec niekedy vzal „tú ženu“ (Ayça Bingöl)! No ktovie, či by zmýšľal rovnako, keby aspoň raz uvidel jej pravú tvár? Prekvapenie, ktoré jej pripraví Kadir, dojme Nilgün k slzám...

Fadılovi (Erdem Akakçe) sa opäť raz podarí vyviaznuť z nepríjemností bez trestu. A nielen to, vďaka Kadirovi je z neho zrazu dokonca hrdina. Hasret sa veľmi dotkne, ako sa k nej zrazu správajú kolegovia i žiaci.

Kým na smrť vystrašený Kemal uháňa do Adany zachrániť Hasret, protivná Suzan aj toto nešťastie zneužije, aby svoje deti nahuckala proti nemu a jeho druhej rodine. Je totiž presvedčená, že Hasretin únos je len sprostý trik, dokonale načasovaný na deň jej a Kemalovho rozvodu. A hoci to znie absurdne, nanešťastie nie je ďaleko od pravdy - mýli sa len v tom, kto v tejto donebavolajúcej špinavosti ťahá za nitky! İbo (Can Albayrak) má pocit, že zo strachu o Hasret zošalie. A zistenie, že akurát ten odporný darebák Kerim (İlker Özer) pozná jeho najúzkostlivejšie skrývané tajomstvo, ho úplne dorazí... Pre úbohú Çiçek je návrat do školy nepredstaviteľným peklom. Nielenže si o nej a jej rodine celá škola sústavne šušká, ale pár naozaj krutých spolužiačok, ktoré si z nej už predtým často uťahovali kvôli jej nie práve modelkovským mieram, tentoraz prekročí všetky únosné hranice! Ak by sa mu to pred pár mesiacmi niekto odvážil prorokovať, určite by ho vysmial a možno aj v hneve udrel. A predsa sa dnes Kadir na otca začína dívať inými očami. Očami plnými rešpektu, hrdosti a... Áno, lásky. Nešťastná Çiçek sa, žiaľ, nechá vyprovokovať k naozaj neprimeranej reakcii, za ktorú zaplatí vysokú cenu.

Sledujte v utorok, 2. marca, o 22.20!

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na