Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 16. a 17. epizóda

04. 03 2021 00:20 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 16. a 17. epizóda
Šťastie mojich detí: 16. a 17. epizóda Foto: Kanal D

Z ochromujúceho strachu z toho, že by Suzan či Macide mohli ublížiť jej deťom, urobí Nilgün presne to, čoho sa Kemal najviac bál – odvolá svadbu.

Keď sa Mert (Sercan Badur) dozvie o otcových (Bülent İnal) plánoch, úplne nad sebou stratí kontrolu. So slzami v očiach sa naňho ako malý chlapec hystericky rozkričí a návštevníci kaviarne, v ktorej práve spolu sedia, tak majú postarané o nechcené divadlo! Nanešťastie to nie je posledná trestuhodná hlúposť, ktorej sa dnes dopustí len preto, že je zúfalo nezrelý a nedokáže sa ovládať. Nečudo, že ho nešťastná Ece (Eva Dedova) vôbec nespoznáva... Z ochromujúceho strachu z toho, že by Suzan (Ceyda Düvenci) či Macide (Emel Göksu) mohli ublížiť jej deťom, urobí Nilgün (Ayça Bingöl) presne to, čoho sa Kemal najviac bál – odvolá svadbu.

Besniaca fúria Suzan v hneve prestane brať ohľady dokonca i na vlastné deti. Vlastne je to ešte oveľa horšie, vzápätí totiž všetku svoju zúrivosť obráti proti Mertovi a obviní ho, že práve on je všetkému ich trápeniu na vine!

Fadılovi (Erdem Akakçe) začína nebezpečne tiecť do topánok. Chlapík, ktorý za mrežami čaká na trest za únos Hasret (Sera Kutlubey), mu totiž dá ultimátum – buď mu dá, čo chce... Alebo ho na súde potopí! Nilgün zatiaľ pred deťmi tají zrušenú svadbu, no skryť, že vôbec nie je vo svojej koži sa jej nepodarí. Suzan a Kemal sa opäť príšerne pohádajú. Zrejme už nikdy spolu nedokážu komunikovať normálne, ako dvaja dospelí ľudia... Dobrák Ahmet (Kubilay Karslıoğlu), ktorý má veľmi rád Kemala i Nilgün a ich láske celé roky ako jediný úprimne drží palce, požiada Nilgün o stretnutie. Aby jej konečne otvoril oči.

Zdá sa, akoby Mert zo všetkého toho hnevu a sklamania úplne zošalel. Po tom, čo si dohodol stretnutie s Kadirom (Caner Şahin), totiž urobí ďalšiu neodpustiteľnú hlúposť. Na smrť vydesená Emine (Sezin Bozacı) síce rýchlo zalarmuje Rızu (Hakan Altuntaş) a ten zase Kemala, no zabrániť neodvratnej katastrofe dokáže zrejme už len zázrak...

Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) nazbiera odvahu a svojou neohlásenou návštevou niekoho veľmi prekvapí. Nečakaného hosťa sa však dočká i Suzan – a poriadne ju to rozladí!

Sledujte vo štvrtok, 4. marca, o 22.25!

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na