Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 18. a 19. epizóda

05. 03 2021 00:20 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 18. a 19. epizóda
Šťastie mojich detí: 18. a 19. epizóda Foto: Kanal D

Kadira zaskočí, keď ho o stretnutie požiada niekto, od koho by to nečakal ani v najdivokejšom sne... Mertova priateľka Ece!

Soptiacej Suzan (Ceyda Düvenci) sa ústa aspoň na chvíľu zavrú až vo chvíli, keď ju nešťastný Kemal (Bülent İnal) dovlečie do domu a povie jej, čo Mert (Sercan Badur) urobil – a prečo. Kadir (Caner Şahin) sa nevie zbaviť nie celkom bezdôvodného pocitu krivdy, že nech urobí čokoľvek... Nemôže vyhrať. Keď Hasret (Sera Kutlubey) privedie Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) domov, jedovitá Macide (Emel Göksu) ju neprivíta tak, ako by stará mama mala vítať vnučku, ani ako by sa odmerane, no slušne pozdravili dvaja cudzí ľudia. Správa sa k nej horšie ako k túlavému psovi! Keď sa Suzan dozvie, že svokra sa skôr ako ona dozvedela o chystanej svadbe Kemala s Nilgün (Ayça Bingöl), tak ju to rozzúri, že sa rozhodne aj s oboma deťmi čo najskôr znova odsťahovať z tohto prekliateho domu! Nilgün a Kemal konečne pozvoľna začínajú myslieť i sami na seba a na svoje vlastné city – akoby až teraz pochopili, že nie sú len rodičia, ktorých celým svetom sú ich deti, ale samostatné bytosti s vlastnými snami a túžbami, ktoré si tiež zaslúžia byť naplnené. Yelda (Ecem Simge Yurdatapan) a Emine (Sezin Bozacı) s obavami, ale i s nie veľmi úspešne skrývanou zvedavosťou sledujú, ako do vily mieria všetci členovia Kemalovej rodiny – aj İpekçiovci, aj Kayalarovci.

Pre všetkých zúčastnených boľavé stretnutie síce nedopadne práve najlepšie, no vzhľadom na okolnosti ani úplne najhoršie. A na jeho konci... Padne veľmi zaujímavé rozhodnutie hlavy rodiny, z ktorého Emine naozaj nie je veľmi nadšená. İbo (Can Albayrak) si dá veľmi rýchlo dve a dve dokopy, keď zistí, že Fadıl (Erdem Akakçe) kohosi tajne navštevuje vo väznici. Kadira zaskočí, keď ho o stretnutie požiada niekto, od koho by to nečakal ani v najdivokejšom sne... Mertova priateľka Ece (Eva Dedova)!

Dobrá nálada a radosť z príprav na svadbu Hasret a Nilgün razom prejde, keď sa z nečakanej strany dočkajú nepredstaviteľného poníženia a potupy...

Sledujte v pondelok, 8. marca, o 22.25!

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na