Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 20. a 21. epizóda

09. 03 2021 00:25 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 20. a 21. epizóda
Šťastie mojich detí: 20. a 21. epizóda Foto: Kanal D

Nebyť İba, právom nahnevaný Kemal by toho darebáckeho červa Fadıla zrejme poriadne zmaľoval – rovnako ako nemenej zúrivý Kadir!

Novým domovom Suzan (Ceyda Düvenci), Merta (Sercan Badur) a Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) sa stane prekrásna rezidencia, ktorú Suzan po rozvode získala od Kemala (Bülent İnal). Hrdá Nilgün (Ayça Bingöl) je rozhodnutá nikomu nepovedať o svojom stretnutí s Macide (Emel Göksu) a jeho následkami. A už vôbec nie Kemalovi... Hasret (Sera Kutlubey) však mlčať nedokáže, a tak otcovi na rovinu povie, prečo dnes s mamou nekúpili žiadne svadobné šaty. Suzan razom opäť vezme na milosť bývalú svokru, keď zistí, čo urobila pre jej deti. Keby Fadıl (Erdem Akakçe) nebol spútaný, zrejme by sa mu podlomili od zúrivosti a zle skrývaného strachu, keď zbadá tvár svojho únoscu a začne mu dochádzať, čím si vyslúžil problémy, v ktorých väzí až po krk! No keďže je až trestuhodne nepoučiteľný, urobí presný opak toho, pred čím ho dotyčný varuje – a na Kadirovu (Caner Şahin) veľkú zlosť sa v predvečer sestrinej svadby nepozvaný objaví v Istanbule! Emine (Sezin Bozacı) sa ani veľmi nesnaží skrývať, ako veľmi ju rozčuľuje v jej očiach absolútne nepatričné priateľstvo jej dcéry Yeldy (Ecem Simge Yurdatapan) a Kemalovho staršieho syna Kadira. Deň, ktorý mal byť tým najkrajším v Nilgüninom živote, aj v živote jej milovaných detí, sa nečakane zmení na najhoršiu nočnú moru!

Nezmieriteľná Suzan sa rozhodne spojiť svoje sily s mužom, ktorý má s Kemalom rovnako ako ona nevyrovnané účty – s vplyvným podnikateľom Tamerom (Sinan Tuzcu), ktorý sa len nedávno vrátil z Ameriky. Nebyť İba (Can Albayrak), právom nahnevaný Kemal by toho darebáckeho červa Fadıla zrejme poriadne zmaľoval – rovnako ako nemenej zúrivý Kadir! Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) a Macide (Emel Göksu) sú v šoku, keď z Merta (Sercan Badur) napokon vylezie, že sa s Ece (Eva Dedova) rozišli. Nešťastný Kadir sa zúfalo snaží nájsť spôsob, ako zvrátiť mamino rozhodnutie vrátiť sa do Adany.

Mertova známa Sedef (Yağmur Özbasmacı Mermer) sa rozhodne urobiť všetko, aby dostala, čo vždy chcela. V Suzaninom skazenom srdci zase skrsne nie nepodobný diabolský plán - týkajúci sa Kemala...

Sledujte v utorok, 9. marca, o 22.25!

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na