Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 22. a 23. epizóda

10. 03 2021 00:20 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 22. a 23. epizóda
Šťastie mojich detí: 22. a 23. epizóda Foto: Kanal D

Emine z nezdravej solidarity s bývalou paňou urobí niečo detinsky podlé, aby potrestala Hasret, İba a Kadira. Dopadne to však inak, ako plánovala!

Mert (Sercan Badur) je zdesený, keď sa ráno prebudí v posteli vedľa nahej Sedef (Yağmur Özbasmacı Mermer). Nič si nepamätá a je na seba i na ňu poriadne napálený. Chce, aby sa o tom, čo sa medzi nimi stalo – teda, ak sa to naozaj stalo – nikto nedozvedel. Netuší, že diablica Sedef pozvala Ece (Eva Dedova) na raňajky a jeho láska sa tak o jeho zrade dozvie tým najponižujúcejším spôsobom! Ak si Nilgün (Ayça Bingöl) myslela, že ju Kemal (Bülent İnal) nechá opäť len tak bez boja odísť zo svojho života, zjavne nerátala s Kadirom (Caner Şahin), ktorý pre jej šťastie a z lásky k mužovi, ktorého konečne dokáže a chce volať otcom, prekročí svoj tieň a urobí niečo naozaj nečakané a veľmi, veľmi dojímavé. Akoby už dnes život Ece neuštedril dosť tvrdú ranu pod pás, má pre ňu v talóne ešte jednu, nemenej nečakanú a boľavú – v jej kancelárii sa totiž zrazu objaví nepozvaný hosť, ktorý svojimi činmi jej srdce doráňal tak, že sa stále celkom nespamätalo, hoci už prešlo veľa času, odkedy sa naposledy videli... Jej otec Tamer (Sinan Tuzcu)! Yelda (Ecem Simge Yurdatapan) s İbom (Can Albayrak) pomôžu Hasret (Sera Kutlubey) a Kadirovi narýchlo zorganizovať pre ich rodičov novú svadbu v najužšom rodinnom kruhu. Z pochopiteľných dôvodov však tentoraz medzi pozvanými nie je Fadıl (Erdem Akakçe). Toho táto „neprávosť“ tak urazí, že sa rozhodne vlastnej rodine pomstiť, a preto sa spolčí s nepriateľom, ktorý by ho za iných okolností zrejme ani neopľul... So Suzan (Ceyda Düvenci).

Správa o otcovej správe nechá Merta a Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) čudne chladnými. Merta zaujíma len to, ako sa teraz cíti ich mama a Çiçek... Je to jedno. Teda, to aspoň tvrdí. Kadir sa veľmi kostrbato pokúsi utešiť Ece, ktorá zjavne nie je nešťastná len kvôli svojmu otrasne arogantnému otcovi. A doslova mu vyrazí dych, keď jej medzi vzlykmi vykĺzne, že už s Mertom nie sú spolu... Emine (Sezin Bozacı) z nezdravej solidarity s bývalou paňou urobí niečo detinsky podlé, aby potrestala Hasret, İba a Kadira. Dopadne to však inak, ako plánovala!

Pre Çiçek je ťažké vzdorovať ďalšej šikane, no dorazí ju až zoznámenie s novou učiteľkou. Mert sa zachová ako malé decko, keď mu otec predstaví nového kolegu. Emine sa uchýli k ďalšej špinavosti – tentoraz namierenej proti Nilgün...

Sledujte v stredu, 10. marca, o 22.30!

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na