Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 24. a 25. epizóda

11. 03 2021 00:25 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 24. a 25. epizóda
Šťastie mojich detí: 24. a 25. epizóda Foto: Kanal D

Yelda pripraví Kadirovi prekvapenie, ktorým mu úplne vyrazí dych. Jej city k nemu evidentne nie sú len čisto priateľské!

Ťažko povedať, čo Suzan (Ceyda Düvenci) sleduje svojím rozhovorom s Hasret (Sera Kutlubey), no z jej správanie je poriadne prekvapená nielen mladá učiteľka, ale i tá, o ktorú ide predovšetkým... Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu)! Kadirovi (Caner Şahin) hneď zlepší náladu, keď mu hrdý İbo (Can Albayrak) oznámi najhorúcejšiu novinku – že si našiel prácu v Istanbule, a tak sa tam sťahuje za nimi. Kemalovi (Bülent İnal) síce možno pripadá trochu čudné, že sa Suzan správa k Tamerovi (Sinan Tuzcu) rovnako nepriateľsky ako on sám, no že tí dvaja v skutočnosti ťahajú za jeden povraz mu nenapadne ani omylom! Poriadne nechutnú hru s citmi osudom ťažko skúšanej Nilgün (Ayça Bingöl) zase rozohrá jej zbabelý a skazený brat Fadıl (Erdem Akakçe) – a protivná intrigánka Emine (Sezin Bozacı) ešte prileje olej do ohňa. Kemal bytostne neznáša chlapov ako „podnikateľ“ Aziz (Bülent Düzgünoğlu), ktorý sa si s neskutočnou aroganciou dovolí vyvíjať nátlak naňho pred oboma jeho synmi. Nanešťastie netuší, že tento muž je nielen drzý a nevychovaný, ale i veľmi, veľmi nebezpečný... Çiçek opäť raz dokáže, že je ešte zúfalo nezrelá, keď v sestrinej izbe ukryje niečo, čím jej skôr či neskôr môže poriadne zavariť!

Po krátkej, no emocionálne vyčerpávajúcej vopred neohlásenej návšteve pani Macide (Emel Göksu) sa už i tak dosť vykoľajená Nilgün cíti ešte horšie a je ešte viac zmätená. A tak keď sa Kemal večer vráti z práce, privíta ho so slzami na krajíčku a srdcom plným pochybností. Yelda (Ecem Simge Yurdatapan) pripraví Kadirovi prekvapenie, ktorým mu úplne vyrazí dych. Jej city k nemu evidentne nie sú len čisto priateľské! Sedef (Yağmur Özbasmacı Mermer), ktorá zjavne vôbec nemá chrbtovú kosť, neprestáva uháňať Merta (Sercan Badur).

Aby od nej vymámil peniaze, ktoré potrebuje, aby si zachránil krk, Fadıl prezradí Suzan niečo, čo si mal rozhodne nechať len pre seba. Dostane, čo chce – no trochu inak, ako si predstavoval...

Sledujte vo štvrtok, 11. marca, o 22.20!

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na