Šťastie mojich detí cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastie mojich detí: 28. a 29. epizóda

16. 03 2021 00:20 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 28. a 29. epizóda
Šťastie mojich detí: 28. a 29. epizóda Foto: Kanal D

Nilgün si už síce od Suzan po hlave skákať nenechá, no ak by vedela, čo tá harpya chystá proti Hasret... Určite by nebola taká mierna.

Vystrašená, ale predovšetkým riadne nahnevaná Ece (Eva Dedova) rýchlo pochopí, že jej nehodný otec Tamer (Sinan Tuzcu) má prsty v tej nehoráznej špinavosti a dá mu ultimátum – ak Mert (Sercan Badur) do dvoch hodín nebude so svojou rodinou... Všetko povie Kemalovi (Bülent İnal)! Kadir (Caner Şahin) sa kvôli bratovi, o ktorého osude stále nič nevie, veľmi trápi. A vďaka Fadılovi (Erdem Akakçe), ktorý sa ani nesnaží skrývať, že mu je Mertov osud úplne ľahostajný, a Macide (Emel Göksu), ktorá má srdce naozaj z kameňa, sa cíti ešte o poznanie horšie... Po rozhovore s Azizom (Bülent Düzgünoğlu) Kemal pochopí, že túžba jeho nezmieriteľného protivníka získať ten prekliaty tender, je zrejme iba začiatok nepredstaviteľných problémov, ktoré čakajú jeho najbližších. A to nepokoj a oprávnený strach v jeho srdci ešte znásobí. Hoci sa vzťah Merta a Kadira po tom, čo prežili, nepochybne zmenil, tomu, aby boli bratmi so všetkým, čo k tomu patrí, ešte stále niečo bráni - čudná pachuť v Mertových ústach pri myšlienke, že hoci otec tvrdí opak a aj oni dvaja si to neustále zas a znova opakujú... Možno sa, pritlačený k múru neľudskou Sofiinou voľbou, naozaj rozhodol zachrániť staršieho z unesených synov.

To, ako arogantne a neúctivo sa k nej správa nevďačná Suzan (Ceyda Düvenci), ktorá je aj s deťmi a bývalou svokrou ich hosťom, láskavú Nilgün (Ayça Bingöl) veľmi zraňuje. Tentoraz si síce po hlave skákať nenechá, no ak by vedela, čo tá harpya chystá proti jej milovanej dcére Hasret (Sera Kutlubey)... Určite by nebola taká mierna. Kemal, žiaľ, netuší, že jeho radosť z Azizovho zatknutia a uväznenia je predčasná, pretože toho pomstychtivého darebáka a jeho plány žiadne mreže sveta nedokážu zastaviť!

Nežná a plachá Hasret je očarená pouličným muzikantom, ktorý s ňou neskrývane flirtuje - a pri novom spolužiakovi, rebelovi Ozanovi, po prvý raz vyššie poskočí zase srdce jej mladšej sestry Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu)...

Sledujte v utorok, 16. marca, o 22.30!

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na