DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Šťastie mojich detí: 36., 37. a 38. epizóda

12. 03 2019 22:30 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 36., 37. a 38. epizóda
Šťastie mojich detí: 36., 37. a 38. epizóda Foto: Kanal D

Úprimnú radosť Merta a Çiçek z dobrých správ o otcovi rýchlo vystrieda smútok a zhnusenie z toho, aký človek je v skutočnosti ich matka!

Kým sa nič netušiaca Nilgün (Ayça Bingöl) snaží urobiť z veľmi skromného domčeka uprostred ničoho vyčariť domov, Ece (Eva Dedova), Mert (Sercan Badur), Kadir (Caner Şahin) a İbo (Can Albayrak) rozbehnú odvážny a veľmi, veľmi riskantný plán na záchranu Hasret (Sera Kutlubey). Biznis, ktorým sa Tarık (Onur Uğuş) živí v noci, je totiž na míle vzdialený tomu, ktorým sa pred svetom prezentuje počas dňa! Tamer (Sinan Tuzcu) varuje Suzan (Ceyda Düvenci), že sa ju Macide (Emel Göksu) chystá o všetko pripraviť. Zdá sa, že Kemalovi (Bülent İnal) vďaka maminej intervencii, alebo skôr intervencii jej chlapov, už za mrežami nič vážnejšie nehrozí. A po dlhom čase sa o čosi ľahšie dýcha i Nilgün – vďaka mladým, ktorí sa s vervou pustia do renovácie domčeka. Ahmet (Kubilay Karslıoğlu) a Kadir si dohodnú stretnutie, aby raz a navždy zastavili besnenie tajfúnu Macide. Toto stretnutie sa však, žiaľ, už nikdy neuskutoční...

Suzan sa každým dňom viac a viac obracia žalúdok z bývalej svokry a jej činov. Akoby si až teraz začala uvedomovať, s kým má vlastne tú česť. Nilgün ide srdce puknúť, keď zistí pravdu o Kadirovej práci. Ešte boľavejšie je však pre ňu povedať Kemalovi o osude jeho najlepšieho priateľa. Mert nemieni chodiť okolo horúcej kaše, a tak mamu priamo konfrontuje so svojimi podozreniami. Nič mu nepovie, len sa usedavo rozplače. A za týchto okolností... Sú slzy jasnou odpoveďou. Vďaka Ahmetovým dôkazom má Kemalova rodina konečne v rukách kľúč k jeho slobode!

Mert a Çiçek (Doğa Zeynep Doğuşlu) majú pocit, akoby už prešli roky, odkedy sa dozvedeli, že majú starších súrodencov. Veď ich názor na nich a city k nim sa medzičasom tak veľmi zmenili... Aj preto ich úprimnú radosť z dobrých správ o otcovi rýchlo vystrieda smútok a zhnusenie z toho, aký človek je v skutočnosti ich matka!

Kemal nechce zahanbiť svojich najbližších, čo sa mu vďaka malej ľsti a İbovej pomoci podarí na jednotku. No pri pohľade na nový domov len ťažko skrýva pohnutie a bolesť pri pomyslení, akým peklom si asi museli prejsť v jeho neprítomnosti...

Sledujte v stredu, 13. marca, o 20.30!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na