DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25 •

Šťastie mojich detí: 39., 40. a 41. epizóda - FINÁLE

13. 03 2019 22:30 | Alexandra Stahlová
Šťastie mojich detí: 39., 40. a 41. epizóda - FINÁLE
Šťastie mojich detí: 39., 40. a 41. epizóda - FINÁLE Foto: Kanal D

Po uši zaláskovanému İbovi sa už vôbec nedarí skrývať pred milovanou Hasret hĺbku svojich citov k nej... Našťastie.

Hoci sa to spočiatku zdalo nemožné, z polorozpadnutého domčeka v lese sa vďaka veľkej láske spájajúcej jeho nových obyvateľov, sa rýchlo stane síce skromný, no útulný domov. Ťažko povedať, kto je viac zahanbený, keď Ece (Eva Dedova) nechtiac odhalí trpkú pravdu o Kadirovej (Caner Şahin) novej práci. Ďalšie tajomstvo však ich úprimné priateľstvo nezničí. Naopak, posilní ho. Suzan (Ceyda Düvenci) konečne pochopí, prečo sa vlastne vraví „Kto seje vietor, žne búrku.“ Je taká zúfalá a bezradná, že vidí len jednu jedinú možnosť, ako ukončiť svoje trápenie – rozhodne sa siahnuť si na život! Mertovi (Sercan Badur) a Kemalovi (Bülent İnal), ktorých vydesí jej čudný odkaz, sa po vylomení dverí naskytne desivý pohľad... V nemocnici, kam sa všetci rýchlo ponáhľajú, dôjde k nepríjemnému incidentu, ktorý vyvolajú ako vždy netaktná a krutá Macide (Emel Göksu) a neznesiteľne arogantný Tamer (Sinan Tuzcu).

Fadıl (Erdem Akakçe) je poriadne zaskočený, keď sa dozvie o Suzan a hoci mu Kadir dá dosť jasne najavo, že nikomu nechýba, okamžite vyrazí do nemocnice aj on. Všetci si uvedomia, ako zle na tom Suzan vlastne je, až keď sa úplne hysterická nenávistne pustí do Nilgün (Ayça Bingöl) – a vzápätí stratí vedomie! Keď sa preberie, bohorovnú Macide razom prejde dobrá nálada, keď zistí, čo má jej bývalá nevesta v pláne. Zdá sa, že týmto činom je osud tej nešťastnice definitívne spečatený! Po uši zaláskovanému İbovi (Can Albayrak) sa už vôbec nedarí skrývať pred milovanou Hasret (Sera Kutlubey) hĺbku svojich citov k nej... Našťastie.

To, že sa Suzan bojí návratu domov, si Kemal mylne vysvetlí ako dôsledok jej psychických problémov. To, že hrozba, ktorej jeho exmanželka čelí, je až hrozivo skutočná, pochopí až vo chvíli, keď autu, ktorým ju vezie z nemocnice do hotela, vypovedajú poslušnosť brzdy!

Utrápená Nilgün, ktorá už zjavne vôbec nie je schopná triezvo uvažovať, je presvedčená, že meškanie jej manžela znamená jediné – že sa rozhodol pre život po Suzaninom boku...

Sledujte vo štvrtok, 14. marca, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Šťastie mojich detí - od 22. februára vždy v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na